Глорія
Набір меблів для відпочинку виготовлено з природнього та екологічно чистого матеріалу (березова фанера). Рівномірне розподілення навантаження, стійкість - ось основні практичні показники даного виробу. Меблі гармонічно впишуться в ансамбль будь-якого заміського будинку, веранди, тераси, альтанки і повсякденні приміщення, а місця поряд з каміном заграють в новому світлі, у випадку використання даних елементів меблів. При використанні таких крісел створюється атмосфера спокою та затишку. Не дивлячись на плавність і гнучкість своїх форм, такі вироби рекомендується використовувати зі спеціальними подушками, що пропонуються в комплекті. The furniture set for a satisfying rest is made of natural and environmentally friendly material (birch plywood). The main features of this product provide even weight distribution and plenty of stability. The furniture harmoniously fits into any ensemble of town houses, verandas, terraces, pergolas and any other premises. When placed next to the fireplace, it will add new light and life to the room. These chairs create an atmosphere of peace and comfort. To compliment the natural comfort of this furniture, we recommend that you use the unique pillows offered inthisset.
Гамак
Гамак виготовлений із водостійкої березової фанери товщиною 15мм, залишаючись жорстким в поперечній площині, в повздовжній повторює вигини тіла, забезпечуючи ортопедичний ефект і відпочинок спини і ніг. За рахунок бокової підтримки з гамака практично неможливо випасти і дуже зручно лежати. Для амортизації між ламелями розміщені резинові шайби. Комплектується матрасом. Покриття фанери – палубне масло, яке забезпечує довготривалий захист поверхні. Максимальне навантаження – 125кг. Кількість місць – 1. Розміри: довжина – 2100мм; ширина - 900мм.
Диван
Диван «Глорія» входить в комплект меблів для відпочинку «Глорія». Диван виготовлений з природного та екологічно чистого матеріалу (березова вологостійка фанера товщиною 18мм). Рівномірне розподілення навантаження, стійкість – ось основні практичні показники даного виробу. Не дивлячись на плавність та гнучкість своїх форм, такий виріб рекомендується використовувати із спеціальними подушкам, що пропонуються в комплекті. На ногах – покриття для захисту підлоги від пошкоджень. Покриття фанери: лак або ж надання кольору «горіх» або «венне» плюс лак. Можливе фарбування під колір згідно RAL. Подушка виготовлена з текстилю (тканина меблева), з замком, для можливості випрати чохол. Колір текстилю - сірий, темно-сірий, світло-коричневий, коричневий, фіолетовий, синій, бежевий. Наповнювач - синтапух. Максимальне навантаження: 200кг. Розміри: висота - 700мм; ширина – 1320мм; глубина - 800мм.
Крісло "Глорія"
Крісло «Глорія» входить в набір меблів для відпочинку «Глорія». Крісло виготовлено з природного та екологічно чистого матеріалу ( березова вологостійка фанера товщиною 18мм). Рівномірне розподілення навантаження, стійкість – ось основні практичні показники даного виробу. Не дивлячись на плавність та гнучкість своїх форм, дане крісло рекомендується використовувати із спеціальною подушкою, що пропонуються в комплекті. На ногах - покриття для захисту підлоги від пошкоджень. Покриття фанери: лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лак. Можливе фарбування під колір згідно RAL. Подушка виготовлена з текстилю (тканина меблева), з замком, для можливості випрати чохол. Колір текстилю - сірий, темно-сірий, світло-коричневий, коричневий, синій, фіолетовий, бежевий. Наповнювач - синтапух. Максимальне навантаження – 100кг. Розміри: висота -700мм; ширина – 660мм; глубина - 800мм.
Стіл круглий
Стіл терасний круглий входить в набір меблів для відпочинку «Глорія». Виготовлений з природного та екологічно чистого матеріалу (фанера березова вологостійка). Покриття фанери – лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лак. Можливе фарбування під колір згідно RAL. На ногах – покриття для захисту підлоги від пошкоджень. Кришка стола має вставку з пластика. Розміри: висота – 605мм; ширина - 800мм.
Підлокітник
Виготовлений з водостійкої фанери і пропонується як опція до шезлонга-гойдалки. Конструкція дозволяє виставити підлокітники в зручному для користувача положенні. Покриття фанери – лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лак. Розміри: довжина – 540мм; ширина - 45мм.
Стіл прямокутний
Стіл терасний прямокутний входить в набір меблів для відпочинку «Глорія». Виготовлений з природного та екологічно чистого матеріалу (фанера березова вологостійка). Покриття фанери – лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лак. Можливе фарбування під колір згідно RAL. На ногах – покриття для захисту підлоги від пошкоджень. Кришка стола покрита пластиком. Розміри: висота – 605мм; довжина – 1100мм; ширина - 750мм.
Табурет
Табурет виглядає ефектно і має чудові експлуатаційні властивості. Поставляється в розібраному вигляді. Сидіння і ніжки виробу виготовлені з вологостійкої березової фанери. На ногах – покриття для захисту підлоги від пошкоджень. Покриття фанери – лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лак. Також можливе фарбування сидіння та ножок в одинаковий або ж різні кольори згідно RAL. Розміри: висота -450мм; ширина – 350мм.
Шезлонг-гойдалка
Шезлонг-гойдалка виготовлений із водостійкої фанери товщиною 24мм і являється конструкцією, що легко розбирається і збирається, зручний в транспортуванні, має стильний дизайн. Шезлонг чудово впишеться в загальний ландшафтний дизайн, чудово виглядатиме на відкритих терасах або альтанках. Комплектується матрасом з подушкою. Ламелі шезлонга виготовлені з ламінованої водостійкої фанери товщиною 10мм. Покриття фанери – лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лак. Матрас та подушка виготовлені з текстилю (тканина меблева), з замком, для можливості випрати чохол. Колір матраса та подушки - сірий, темно-сірий, фіолетовий, синій, коричневий, світло-коричневий, бежевий. Наповнювач – синтапух. Максимальне навантаження – 125кг. Розміри: довжина – 1400мм, 1750мм; ширина - 500мм, 550мм, 600мм; висота залежить від налаштування.
Крісло "Дракоша"
Крісло для відпочинку «Дракоша» виготовлено з природного та екологічно чистого матеріалу (березова вологостійка фанера товщиною 18мм). Рівномірне навантаження, стійкість – ось основні практичні показники даного виробу. Не дивлячись на плавність та гнучкість своїх форм, такий виріб рекомендується використовувати із спеціальними подушками, що пропонуються в комплекті. На ногах – покриття для захисту підлоги від пошкоджень. Покриття фанери: лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лакування. Можливе фарбування під колір згідно RAL. Подушка виготовлена з текстилю (тканина меблева), з замком, для можливості випрати чохол. Колір текстилю – сірий, темно-сірий, світло-коричневий, коричневий, синій, фіолетовий, бежевий. Наповнювач – синтапух. Максимальне навантаження – 100кг.
Підголовник
Підголовник пропонується як опція до крісла «Глорія». Підголовник значно покращує зручність сидіння в кріслі, легко монтується та знімається. Комплектується подушкою. Виріб виготовлений з вологостійкої фанери. Покриття фанери – лак або ж надання кольору «горіх» або «венге» плюс лак. Можливе фарбування під колір згідно RAL. Подушка виготовлена з текстилю (тканина меблева), з замком, для можливості випрати чохол. Колір текстилю – сірий, темно-сірий, світло-коричневий, коричневий, фіолетовий, синій, бежевий. Наповнювач – синтапух. Розміри: висота – 850мм; ширина – 420мм.

Довговічність

Меблі для відпочинку виготовлені з природного екологічно чистого матеріалу (березова фанера). Рівномірний розподіл навантаження, стійкість - ось основні практичні показники даного виробу

Технології

Гарантована якість виготовлених меблів, забезпечується безперервним контролем виробничих процесів, сучасним імпортним високоточним обладнанням (ALTENDORF, Brant, Grass, Felder и т.д.)

Дизайн

У своїй творчій роботі наші фахівці використовують високопродуктивні інструменти 3D моделювання, графічного дизайну і високоякісної візуалізації, які допомагають дизайнерам

Якість

Завдяки появі на ринку України вимогливих клієнтів з вишуканим смаком наші дизайнери не відпочивають на лаврах, а постійно працюють над вдосконаленням та оновленням модельного ряду, радуючи нових і постійних покупців якістю, функціональністю і вишуканим дизайном

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ КОМПАНії СКАЙС

Невід'ємною складовою продукції торгової марки «СКАЙС» є гарантована якість виготовлених меблів, що забезпечується безперервним контролем виробничих процесів, сучасним імпортним високоточним устаткуванням (ALTENDORF, Brant, Grass, Felder і т.д.)

також використанням високоякісної ДСП, що відповідає безпеці по класу Е1 та широкого ряду МДФ фасадів власного виробництва, прямих та криволінійних. Меблева фурнітура: ручки, полкотримачі, петлі, направляючі та багато іншого – все це підбирається відповідно з вимогами до європейських стандартів.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

Основні комплектуючі

Ви можете замовити складові по-окремо або ж весь комплект садових меблів відразу

G01
Березова фанера. Текстильні подушки. Розмір: 660x700х800
Ціну уточнюйте
G02
Березова фанера. Текстильні подушки. Розмір: 700x800х1320
Ціну уточнюйте
G03
Березова фанера. Термостійкий пластик. Розмір: 605x750x1110
Ціну уточнюйте
Комплект меблів
Березова фанера. Текстильні подушки. Термостійкий пластик.
Ціну уточнюйте
G01
Березова фанера. Текстильні подушки. Розмір: 660x700х800
Ціну уточнюйте
G01
Березова фанера. Текстильні подушки. Розмір: 660x700х800
Ціну уточнюйте
G02
Березова фанера. Текстильні подушки. Розмір: 700x800х1320
Ціну уточнюйте
G02
Березова фанера. Текстильні подушки. Розмір: 700x800х1320
Ціну уточнюйте
G04
Березова фанера. Штучний камінь. Розмір: 605x750x1110
Ціну уточнюйте
Комплект меблів
Березова фанера. Текстильні подушки.
Ціну уточнюйте
Комплект меблів
Березова фанера. Текстильні подушки.
Ціну уточнюйте
Комплект меблів
Березова фанера. Текстильні подушки.
Ціну уточнюйте

Доставка.

Доставка

Доставка здійснюється за рахунок покупця будь-якою компанією-перевізником.

При оптовому замовленні, за погодженням, доставляємо своїм транспортом в будь-яку точку України

Виробництво.

Графік роботи?

Відділ продажу
Пн: 9:00 - 17:00
Вт: 9:00 - 17:00
Ср: 9:00 - 17:00
Чт: 9:00 - 17:00
Пт: 9:00 - 17:00
Сб: 10:00 - 13:00
Нд: Вихідний
Відділ виробництва
Пн: 8:00 - 17:00
Вт: 8:00 - 17:00
Ср: 8:00 - 17:00
Чт: 8:00 - 17:00
Пт: 8:00 - 17:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний

Про компанію.

Контакти.

scroll up