ФАСАДИ

МЕБЛІ

ГОЛОВНА » ПРО НАС

111Підприємство з виробництва меблів та мдф фасадів торгова марка «СКАЙС» засноване в 2000 році. Не дивлячись на порівняно молодий вік, фірма розвивається досить динамічно, ефективно використовує свої ресурси та потенціал. Це дозволяє досягти високої якості виробів, надійності в співпраці з нашими партнерами та з оптимізмом оцінювати перспективи.

Спеціалізація

  •  виробництво сучасних якісних та функціональних корпусних меблів (модульні системи, меблі для спалень, шафи, кухні, дитячі та офісні меблі, меблі для готелів і т.д.);
  •  виробництво меблевих МДФ фасадів, покритих плівкою ПВХ.

Головні пріоритети – якість, помірні ціни, чітке виконання зобов'язань, доброзичливість.

За роки діяльності сформувався прекрасний колектив професіоналів. Виготовленням меблів та МДФ фасадів займаються спеціально навчені робітники під керівництвом досвідчених спеціалістів.

Невід'ємною складовою продукції торгової марки «СКАЙС» являється гарантована якість виготовлених меблів, що забезпечується безперервним контролем виробничих процесів, сучасним імпортним високоточним устаткуванням (ALTENDORF, Brant, Grass, Felder і т.д.), а
також використанням високоякісної ДСП, що відповідає безпеці по класу Е1 та широкого ряду МДФ фасадів власного виробництва, прямих та криволінійних. Меблева фурнітура: ручки, полкотримачі, петлі, направляючі та багато іншого – все це підбирається відповідно з вимогами до
якості продукції і сучасним дизайнерським рішенням. Торці деталей обклеюються тільки кромкою ПВХ товщиною 0.4мм або 2мм. Всі матеріали,  що ми використовуємо, відповідають вимогам Держстандарту і мають відповідні гігієнічні сертифікати.

Завдяки появі на ринку України демократичномислячих вимогливих споживачів з вишуканими смаками наші дизайнери-конструктори не спочивають на лаврах , а постійно працюють над оновленням модельного ряду меблевих МДФ фасадів та меблів, радуючи нових та постійних покупців якістю, функціональністю та вишуканим дизайном.

Меблі під замовлення – неперевершений спосіб найбільш повно відобразити або підкреслити індивідуальність саме Вашого дому чи офісу, наповнити помешкання атмосферою затишку й комфорту, оскільки інтер'єр створений відповідно до Ваших вимог та вподобань здатний надихнути на плідну роботу в офісі, або ж допомогти залишатись в гармонії з собою, відпочиваючи вдома.

В своїй творчій роботі наші спеціалісти користуються високопродуктивними інструментами 3D моделювання, креслення, графічного дизайну та високоякісної візуалізації, що допомагають дизайнерам на етапі  розробки проектів створювати грамотну технічну документацію та регулярно доповнювати асортимент.

Ми пропонуємо повний пакет послуг:

  •  виїзд на заміри;
  •  розробка дизайн-проекту;
  •  виготовлення продукту в оговорені терміни;
  •  доставка та монтаж.

Досвід роботи, відповідальність та якість виробів додали свій внесок у співпрацю з постійними клієнтами. Нашими послугами користувались і продовжують користуватись провідні організації Рівненщини, Волині та інших регіонів України.

Активна участь у регіональних та міжнародних виставках досить швидко принесла торговій марці «Скайс» заслужений успіх – розширення дилерської мережі по всій території України.

Всі дилери та торгові представники забезпечуються каталогами-новинками та виставковими стендами для успішної роботи в своїх меблевих салонах, тому крокуючи в одну ногу з меблевою фабрикою «Скайс» Ваш бізнес набере такого ж стрімкого розвитку та швидко досягне успіхів.

Підтвердженням нашої особливої уваги до якості є дипломи й нагороди як регіонального, так і міжнародного значення.

   

Від Вас – рішення, від нас – найшвидша його реалізація!

Розробка сайту WebMagnit.com Скайс ТМ